Четверг, 27 Мая 2010 года, 14:26
Просмотров: 1973 шт.

Бизнес → Інвестори не очікували такого падіння


Інвестори не очікували такого падіння

Минулий тиждень виявився занадто моторошним для українських інвесторів, бо головні фондові індекси наприкінці тижня зафіксували рекордно велике падіння на фоні зовнішнього негативу. За підсумками тижня індекс ПФТС звалився на 27,21% до 653,35 пп, у той час, як індекс Української біржі UX втратив 26,32%, відступивши до рівня 1635,29 пп. Варто зауважити, що з початку травня індекс UX втратив вже 35,91%, а індекс ПФТС - 35,45%. Обсяги торгів на ПФТС за тиждень склали 679,1 млн. грн.., а на Українській біржі – 492 млн.грн.

Новини України:
Європейський банк реконструкції та розвитку підвищив прогноз росту ВВП України з 3% до 4% на 2010 рік. Згідно з оцінками організації, інфляція у країні у цьому році буде складати 11%.

Головними аутсайдерами ПФТС стали: Центренерго (CEEN) , Укртелеком (UTLM), Укрсоцбанк (USCB) ,Укрнафта (UNAF) . На Українській біржі ситуація майже аналогічна: Укрсоцбанк (USCB) (-13,57%), Центренерго (CEEN) (-9,57%), Мотор Січ (MSICH) , Укртелеком (UTLM. Серед інших емітентів замітно постраждали акції Авдіївського коксохімічного заводу (AVDK), Луганськтепловозу (LTPL) , Алчевського металургійного комбінату (ALMK), Металургійного комбінату «Азовсталь» (AZST).

Світові новини:
Головним каталізатором продажу акцій на світових біржах стало повідомлення з Німеччини, де у вівторок ввечері уряд прийняв рішення про заборону на незабезпечені короткі позиції щодо низки фінансових інструментів. У цей перелік потрапило 10 найбільших фінансових установ країни, включно з Deutsche Bank, Commerzbank та Allianz. Заборона починає діяти з 19 травня та буде мати силу до 31 березня 2011 року.

Інвестори побоюються, що такі жорсткі заходи щодо захисту ліквідності фінансової системи говорить про більш гострі проблеми Європи та, звичайно, призведе до уповільнення поновлення економічного відродження регіону. Не змогла підтримати ринки й інформація щодо погашення Грецією боргу з єврооблігацій на суму 8,5 млрд. євро, а також гарна корпоративна звітність американських компаній. Статистика США засвідчила, що країна у квітні спостерігала дефляцію, що відкидує припущення відносно змін у грошовій політиці Федерального резерву у найближчий час.

Є ймовірність, що після такого значного відскоку униз фондові індекси України зкоректуються, але не варто виключати, що корекція може мати форму бокового тренду й не принести ринку значного полегшання.

Пiдготовлено: аналітичний відділ TeleTRADE

*****


ooolesya
Блог им. ooolesya
Рейтинг записи
  0  

←Туда  Сюда→

Комментарии:

 • dima111dima111  27 Мая#  
  Олеся, Олеся... Пиши лучше об ArchLinux!
 • nomeNNescionomeNNescio  30 Мая#  
  А самому слабо написать?
  Давай уже, dima111 ..накатай нам несколько увлекательных статей!
  Я бы с удовольствием арч пощупал )

Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность комментировать записи!


Категории

Авто  Товары и Услуги  Здоровье  Hi-Tech  Разное  Fashion  Стройка  Общество  Бизнес  Домашний очаг  Образование  Кухня  Отдых  Флора и фауна  Музыка и кино  Спорт  Туризм  Позитив  География  Хобби  Наука и Техника  Теория жизни  История  Карьера  Знаменитости  Творчество  Отношения  Фольклор  Религия  Право  Астрономия  Мистика 


Облако теговTOP Блоггеры

profitinvestingprofitinvesting
Записей: 1886

webweb
Записей: 741

sorokasoroka
Записей: 611

ShaDeRzzShaDeRzz
Записей: 242

little_fairylittle_fairy
Записей: 164

nomeNNescionomeNNescio
Записей: 153

savchenkosavchenko
Записей: 98

BeautyPROFBeautyPROF
Записей: 94

Jetos2Jetos2
Записей: 82

DiezelSun2DiezelSun2
Записей: 73

ORCORC
Записей: 46

barkarolabarkarola
Записей: 38

Весь список

Последние комменты

 • Artem_Masterov написал(а):
  Я биржами принципиально не пользуюсь для обмена, а вот обменники - это норм тема, там и курс получше...
 • Rubkovskaya написал(а):
  Аппаратные методы дарят серьезный комфорт при удалени волос, лично проверено.
 • Marina801 написал(а):
  Вы верно Дарья подметили!
 • DashaFomka написал(а):
  В этом вы правы, кстати Ap-Cosmetics прекрасный дистрибьютор лазерного оборудования.
 • Anna1991 написал(а):
  Если бы я имел свой салон, то я бы отдала предпочтение именно опытному специалисту, а не новичку, иб...

Столярные изделия в Мариуполе