Просмотров: 20 шт.
*****Я вирішив написати свій відгук, бо пам’ятаю, як сам шукав реальні історії, а не загальні поради. Живу з діабетом 2 типу вже кілька років, і стабільність з’явилася лише після того, як я пройшов тримісячну програму у клініці BROVKO —
https://brovko.clinic/three-month-treatment-program-for-type-2-diabetes/
Тут до мене поставилися не як до “чергового пацієнта з діабетом”, а як до людини з конкретною історією, звичками, темпом життя. Мені детально пояснили, як працює дієта діабетика 2 типу, чому тіло реагує на певні продукти так чи інакше, та що потрібно змінити, щоб стабілізувати стан.
Протягом усіх трьох місяців дієтолог супроводжував мене, допомагав адаптувати меню, пояснював, що відбувається з рівнем цукру і чому. Не було різких заборон — тільки логіка та зрозумілі кроки. Результат з’явився швидше, ніж я очікував:
показники глюкози стали рівними;
повернулася енергія;
зникла постійна втома;
я схуднув і відчув легкість.
BROVKO — це місце, де тебе не лякають діагнозом, а показують, як узяти ситуацію під контроль. Якщо ви шукаєте професійний і людяний підхід — щиро рекомендую.