Фіброаденома молочної залози - це новоутворення доброякісного характеру, сформоване сполучною та залозистою тканиною. Причини появи пухлини ще остаточно не вивчені. Викликати захворювання може порушення рівня гормонів у жіночому організмі. Не останнє місце у розвитку фіброаденоми приділяється генетичному фактору.
У більшості випадків жінка виявляє новоутворення при самостійній пальпації грудей. Фіброаденома являє собою тверду округлу грудку, що локалізується в грудях. У поодиноких випадках жінки відчувають болючі відчуття в грудях і дискомфорт. Фіброаденома досить швидко росте і може досягати кількох сантиметрів.
Виділяють такі види пухлини:
При огляді грудей фахівець звертає увагу на наявність шишок та інших патологічних новоутворень. Медична практика показує, що деякі фіброаденоми мають маленький розмір і виявити їх можливо лише при медичній візуалізації.
Діагностувати новоутворення можна за допомогою таких методів діагностики:
За відсутності росту фіброаденоми чи зменшенні її обсягу жінці рекомендується спостереження. Можливе призначення лікарських засобів, дія яких спрямована на якнайшвидшу регресію вогнища новоутворення. Детальня інформація від лікарів тут https://leleka.com.ua/directions/surgery/fibroadenoma-molochnoi-zalozi/.
До оперативного втручання вдаються у таких випадках:
При лампектомії фіброаденому видаляють через невеликі розрізи електричним ножем. Отриманий матеріал направляють на гістологічне дослідження. На місці операції у жінки залишається рубець. При вираженому дефекті тканини показано реконструктивне оперативне втручання. Після операції пацієнтка не потребує госпіталізації і може залишити клініку цього ж дня. На 7 добу знімають шви.
Для терапії фіброаденом невеликого розміру проводиться кріоабляція. У новоутворення через шкірні покриви вводиться тонкий стрижнеподібний апарат. Заморожування та руйнування пухлини виконується за допомогою кріозонду.
При злоякісному характері фіброаденоми виконується повне видалення молочної залози шляхом хірургічного втручання. До або після операції показано хімічну або променеву терапію. Радіотерапія значно знижує ризики рецидиву фіброаденоми.
Лікарі медичного центру «Лелека» відзначають, що важливо якомога раніше виявити фіброаденому у жінки та почати її лікування. При виявленні пухлини на ранній стадії та своєчасному проведенні необхідної терапії, тоді прогноз для жінки цілком сприятливий.
Реванш Усика і Ф’юрі — це подія, яку я точно не пропущу. У першому бою я підтримував Ф’юрі, але післ...
хороший сервис, профессиональные мастера, все делают быстро и недорого
Я бы керамику выбрал. Потому что с пленкой очень много заморочек. Да и желтеет она со временем. А с ...
Вот именно для этого керамика и нужна. Она отлично сохраняет блеск и цвет автомобиля. И от сколов и...
Я не сделал и уже пожалел. Машине еще двух лет нет, а она совсем вид потеряла. Блеск у кузова пропал...