Сьогодні інвестиції розумно вкладати не лише у себе вдома, а й за кордоном. Купівля акцій там рентабельна з багатьох причин. По-перше, західні компанії вкрай ретельно ставляться до внесків іноземних вкладників. По-друге, американські та європейські фірми пропонують низку переваг, такі як швидка самоокупність та гнучкість законодавчих норм.
Правильніше вкладати гроші у кілька підприємств, оскільки ризик втратити кошти знижується до нуля. Активним попитом користуються технологічні компанії та агрохолдинги, індексні фонди, ІТ-сервіси, сфера торгівлі. Однак слід пам'ятати, що для інвестиції за кордон консультація потрібна щоб мінімізувати ризики.
Теоретично інвестувати в західний бізнес здатний будь-який громадянин України або ціле підприємство. Найчастіше мова про середній клас, тому що саме він зацікавлений у прибутковості тієї справи, куди ризикує вкласти власні гроші. Висока прибутковість зазвичай загрожує певним ризиком банкрутства, тому краще мати маленький, але стабільний прибуток.
З липня 2017 року українські громадяни отримали змогу інвестувати за кордоном. Таким чином, вітчизняні інвестори здатні на розміщення грошей на рахунках у закордонних банках, на електронні валютні ліцензії та договори зі страхування. За здійснення інвестицій за кордон відповідають зазвичай спецфонди.
Через два роки процедура інвестування була спрощена. У середньому громадяни переводили 15-20 тисяч євро. Цього не вистачить, щоб купити нерухомість, але достатньо для придбань акцій Tesla. Має значення і країна, де відкривається рахунок для інвестицій. Та сама Польща має більш енергійний попит, ніж Німеччина чи Італія.
Найбільш складне питання, тому що слід враховувати особисті обставини, рівень прибутковості, рівень доходів вкладника, можливі ризики. Найчастіше громадяни України намагаються купувати нерухомість у південному регіоні Європи (Туреччина, Болгарія, Португалія).
І європейські, і американські компанії є для українців дуже привабливими. Вони часто мають дочірні структури в країнах Євросоюзу. Тому закордонна нерухомість вважається досить ризиковою щодо рентабельності. Середній клас вважає за краще інвестувати у сферу будівництва, в енергозберігаючі технології, в агропромисловий комплекс.
Лідирує також і торгова сфера. Прибуток можуть принести піцерії та кафе, ресторани та громадське харчування. Зелені технології знаходяться на піку популярності: експерти рекомендують вкладатися в електромобілі, батареї нового покоління, компоненти для сонячних панелей та вітрогенераторів.
Фінансисти радять з обережністю підходити до таких сфер щодо інвестицій:
Замість вищезгаданих сфер краще направити гроші в акції, облігації, дорогоцінні метали або зайнятися банківськими вкладами.
Щоб отримувати прибуток від інвестування, необхідно самостійно займатися управлінням активів, або довірити гроші професіоналам. Компанія Investment partners є на ринку послуг з 2008 року.
Таким чином, кожен клієнт може бути впевнений у тому, що його гроші знаходяться в надійних руках. Компанія регулярно звітує про результати. Сьогодні інвестиційна діяльність за кордон вигідна як для фізичних осіб, так і для цілих підприємств.
45 млрд грн перебувають в управлінні, 70 фондів керують досвідченими фінансистами. Investment partners заслужила на повагу таких компаній, як «Нова пошта», INTERTOP, Aventus Group, ZARS тощо.
Реванш Усика і Ф’юрі — це подія, яку я точно не пропущу. У першому бою я підтримував Ф’юрі, але післ...
хороший сервис, профессиональные мастера, все делают быстро и недорого
Я бы керамику выбрал. Потому что с пленкой очень много заморочек. Да и желтеет она со временем. А с ...
Вот именно для этого керамика и нужна. Она отлично сохраняет блеск и цвет автомобиля. И от сколов и...
Я не сделал и уже пожалел. Машине еще двух лет нет, а она совсем вид потеряла. Блеск у кузова пропал...