Окремі держави Європейського союзу продовжують розвиватися всупереч всім міжнародним фінансовим кризам. Польща в 2020 році поповнила цей список, оскільки в цьому місці і влада, і жителі намагаються рухатися до повноцінного благополуччя. Багатьом співвітчизникам колишнього СРСР Польща подобається як держава для заробітку.
Нерідко трапляється і так, що деякі громадяни, пропрацювавши в Польщі, залишаються там надовго, а в Україну приїжджають, щоб дізнатися курс валют злотий і обміняти польські злоті на українські гривні або на іншу іноземну валюту. Чужинці при бажанні можуть отримати кругленькі суми грошей в Польщі і жити не гірше, ніж шведи, німці чи французи.
Оскільки в Польщі працює багато українців, то питання, де можна обміняти злотий на гривні, є дуже актуальним. Будучи найближчим західним сусідом України, Польща зуміла домогтися високих темпів економічного зростання. Обміняти польський злотий на українську гривню і дізнатися курс злотих до гривні можна в обміннику «Обмінка Хмельницький».
Обмінний пункт готівкової валюти гарантує безпеку і конфіденційність всіх операцій. Він виділяється значною кількістю постійних клієнтів, доступністю і зручністю інформації, зручним місцем розташування, безпекою та захищеністю даних. Всі необхідні дозвільні документи в наявності. Тут можна переглянути курс і забронювати його на 1 годину або обміняти в відділенні.
Польща належить до високорозвинених країн Євросоюзу. Рівень добробуту польського населення зростає з року в рік. Неозброєним поглядом видно, як уряд реалізовує грамотні економічні реформи. І тут курс злотого всіляко зазиває іноземців працювати на польських теренах. Польща може оцінити працю людей в тих напрямках, де цього не бачить Росія, Україна чи Казахстан.
Польща дуже приваблива для українців з двох причин: по-перше, між двома країнами існують тісні історичні зв'язки; по-друге, польська держава привабливо з точки зору рівня доходів і витрат. Показник зарплати в країні залежимо від таких нюансів: досвід, область, професія, кваліфікація. Початківець цілком може сподіватися на зарплату на рівні 500 євро.
Це цілком нормальний рівень доходів, якщо порівнювати його з іншими державами і особливо Україною. Однак доходи в Польщі повинні також враховувати витрати на харчування і проживання. Мешкати в Польщі дешево в порівнянні з Україною. Свиняча вирізка там коштує 2,5 євро, а молоко обійдеться в 0,7 євро, цукор коштує 0,55 євро, 1 кг хорошою ковбаси обійдеться в 3,3 євро. Курс злотого до гривні показує вигоду обміну будь-якої валюти.
Заробітна плата в 500 євро буде типовою для першого року. Вона може бути як нижче, так і вище. А тому багатьом працівникам є до чого прагнути, тому що середня польська зарплата в 2019 році склала тисячу сімдесят один євро. І цей показник зростає з кожним роком. У Польщі можливо непогано жити і заробляти.
У Польщі є кілька тенденцій, які користуються постійним попитом:
Польськими роботодавцями нерідко набираються готові бригади з українців і молдаван. В останню годину численні вакансії заводяться в сфері сервісу і громадській сфері. Найскладніше в Польщі отримати професію економіста і вчителя. В органах державного управління іноземці практично не приймаються.
В Україні можна легко дізнатися курс злотого на сьогодні, а в Польщі легко відшукати роботу, яка не потребує багажу знань у вигляді польської мови. Нерідко ці вакансії сезонні. Якщо претендент добре знає польську, тоді він отримує набагато більше шансів, щоб перспективно просунутися по службі. У Польщі строго стежать, щоб медспівробітники здавали тести на знання польської мови.
Сезонні роботи зажадають придбання польської робочої візи. Однак конкуренція там досить висока. Консульство просто не встигає всім видати доступні робочі візи. Знайти роботу можна або самостійно, або через агентство. У першому випадку все залишається на совісті самої людини, яка шукає роботу. І це буде дешево.
Агентство зажадає спочатку оформити деякі документи, і витрати можуть досягти 200 євро. Оформлення робочої візи в Польщу нескладно за своєю структурою, а тому можна легко найнятися для збору яблук, овочів, ягід і печериць. Накопичуючись печериці, легко заробити 1,6 євро на годину. В місяць якраз і виходить близько 500 євро.
Кандидати, які володіють польською мовою, цінуються більше, ніж люди, які їм не володіють. Прибуття на сезонні заняття означає, що можливо отримувати 2,5 євро за годину. Найбільше користуються попитом водії, токарі, слюсарі, зварювальники та штукатури, тобто, представники робітничих професій.
В середньому зварювальник отримує 2,5 євро на годину, але при влаштуванні в іноземну фірму на офіційній основі платити будуть в 2-3 рази більше. Такий розклад означає, що рівень зарплати зростає до 1600 євро. Фахівці в Польщі цінуються, а тому трапляється так, що фірма дарує задарма житло, страховку та інші плюшки. Іноді працівників балують абонементами в спортивний зал. Топ престижних професій включає програмування, топ-менеджмент, бізнес-аналітику і т.д.
Реванш Усика і Ф’юрі — це подія, яку я точно не пропущу. У першому бою я підтримував Ф’юрі, але післ...
хороший сервис, профессиональные мастера, все делают быстро и недорого
Я бы керамику выбрал. Потому что с пленкой очень много заморочек. Да и желтеет она со временем. А с ...
Вот именно для этого керамика и нужна. Она отлично сохраняет блеск и цвет автомобиля. И от сколов и...
Я не сделал и уже пожалел. Машине еще двух лет нет, а она совсем вид потеряла. Блеск у кузова пропал...