Стабілізатор призначений для нейтралізації коливань електричної напруги, що надходить з промислової мережі, щоб прилади, чутливі до них, - комп'ютери, кондиціонери, телевізори, - функціонували в оптимальних умовах. У разі виходу напруги за межі порогових значень стабілізатор відключає від нього електроприлади.
Використання такого пристрою дозволяє економити енергоспоживання, збільшує термін служби техніки і захищає її від виходу з ладу.
Правильний вибір забезпечить довгу і надійну роботу приладу. Вибрати якісний стабілізатор напруги можна на сайті elektrovoz.com.ua. Покупцеві, що не обізнаному в електротехніці, краще прислухатися до порад продавця.
Для того щоб визначитися з вибором стабілізатора, необхідно знати наступну інформацію:
Виходячи цього, а також фінансових можливостей покупця вибирається тип і потужність потрібного пристрою.
Потужність стабілізатора визначається загальною потужністю електроприладів в квартирі, але з деяким запасом. Це особливо важливо, якщо в число споживачів енергії входять електродвигуни - при пуску їм потрібно струм більшого значення, ніж при подальшій роботі. Необхідно також врахувати, що стабілізатор, що не завантажений до межі своїх можливостей, служить довше. Для визначення потужності стабілізатора можна зробити грубу оцінку, знаючи номінал вступного квартирного автомата. Результатом множення його значення на 220 буде величина потужності у ватах.
Сьогодні до найбільш популярним типам можна віднести стабілізатори електронні та електромеханічні.
Електронні стабілізатори в якості виконавчих пристроїв використовують електроніку. У них немає механіки, чим досягається висока швидкодія і надійність, а також великий термін служби.
У електромеханічних стабілізаторів менше швидкодія і діапазон вхідних напруг. Їх переваги - здатність витримувати перевантаження і низька ціна.
Про точність стабілізаторів
Деякі покупці прагнуть вибирати пристрій максимально точний. Точність стабілізації може доходити до 1В. Однак такі цифри, як правило, не потрібні, оскільки переважна частина електроприладів може працювати при відхиленнях від номінального напруги в 10-15 В. І більшість існуючих на ринку стабілізаторів дають саме таку точність.
Однофазний або трифазний?
Наявність в будинку трьох фаз напруги не означає, що потрібно купувати тільки трифазний стабілізатор. Справа в тому, що три однофазних пристрої коштують дешевше одного трифазного. Така схема краще і в плані зручності ремонту - краще втратити на час ремонту частини, ніж за все.
У зв'язку з безперервним зростанням в останні десятиліття споживання електроенергії, пов'язаного зі збільшенням числа електроприладів в сім'ях, неминуча проблема нестабільної напруги мережі - адже кабелі та трансформаторні станції залишаються колишніми. А це може призвести до наступних витрат:
Таким чином, установка всього лише одного стабілізатора напруги в стані запобігти пожежі, продовжити життя приладів і заощадити витрати на електроенергію.
Характеристики стабілізатора, які необхідно враховувати при покупці:
Однак головним залишається співвідношення ціна / якість. І тут є сенс звернутися до вітчизняних виробників, що зарекомендували себе на ринку.
хороший сервис, профессиональные мастера, все делают быстро и недорого
Я бы керамику выбрал. Потому что с пленкой очень много заморочек. Да и желтеет она со временем. А с ...
Вот именно для этого керамика и нужна. Она отлично сохраняет блеск и цвет автомобиля. И от сколов и...
Я не сделал и уже пожалел. Машине еще двух лет нет, а она совсем вид потеряла. Блеск у кузова пропал...
Не откладывайте покупку на осень. Там ведь явно цены будут выше - в сезон всегда так. А сейчас наобо...