например: бокс


  

Программа передач телеканала Init TV

Понедельник, 21 Августа
07:30Sinkopės (12+)
08:30Laris Kraunas (12+)
10:10Šaulio kelias (12+)
10:40Dėmesys Europai (12+)
11:10 Europa koncertuose: Culture Club (12+)
11:55Bibliotekininkas 3: Judo taurės prakeiksmas (12+)
13:25 LT muzika (12+)
14:55Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
15:40Gyvenu čia (12+)
16:25Vedęs viengungis (12+)
18:00Žinios (12+)
18:15Trys plėšikai (12+)
19:40Mokslo sriuba (12+)
20:00Žinios (12+)
20:15D.U.K. (12+)
21:00Mano geriausio draugo mergina (12+)
23:00Žinios (12+)
23:15Vaikinai, atsistokit! (12+)
Вторник, 22 Августа
00:50Sarginiai šunys (12+)
01:05Mažos mūsų pergalės (12+)
01:15Laikykitės ten pokalbiai (12+)
01:40Dvi dienos Paryžiuje (12+)
03:20 Programos pabaiga (12+)
07:30Žinios (12+)
07:45D.U.K. (12+)
08:30Vedęs viengungis (12+)
10:00Aktualioji istorija (12+)
10:35Bibliotekininkas 3: Judo taurės prakeiksmas (12+)
12:05Laris Kraunas (12+)
13:45 LT muzika (12+)
15:40Praeities žvalgas (12+)
16:10Laikykitės ten pokalbiai (12+)
16:35Trys plėšikai (12+)
18:00A lygos futbolo rungtynės Kauno Stumbras – Vilniaus Žalgiris (12+)
20:00Žinios (12+)
20:15Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
21:00Jonvabaliai sode (12+)
22:45Žinios (12+)
23:00Mano geriausio draugo mergina (12+)
Среда, 23 Августа
00:55Sinkopės (12+)
01:45Vaikinai, atsistokit! (12+)
03:20 Programos pabaiga (12+)
07:30Žinios (12+)
08:00Sarginiai šunys (12+)
08:15Mažos mūsų pergalės (12+)
08:30Trys plėšikai (12+)
09:50Pėdsakai veda į Lietuvą (12+)
10:20Laris Kraunas (12+)
12:00A lygos futbolo rungtynės Kauno Stumbras – Vilniaus Žalgiris (12+)
13:50 LT muzika (12+)
15:20Šaulio kelias (12+)
15:50Vieną kartą (12+)
16:15Su meile, Rosie (12+)
18:00Žinios (12+)
18:15Bibliotekininkas 3: Judo taurės prakeiksmas (12+)
20:00Žinios (12+)
20:15Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
21:05Apgaulė (12+)
22:40Žinios (12+)
22:55Jonvabaliai sode (12+)
Четверг, 24 Августа
00:35 Europa koncertuose: Culture Club (12+)
01:20Mano geriausio draugo mergina (12+)
03:15 Programos pabaiga (12+)
07:30Žinios (12+)
08:00Laikykitės ten pokalbiai (12+)
08:30Su meile, Rosie (12+)
10:10Pėdsakai veda į Lietuvą (12+)
10:40Vedęs viengungis (12+)
12:10Trys plėšikai (12+)
13:30 LT muzika (12+)
15:30Namų užrašai (12+)
15:55Maistas ir aistros (12+)
16:25Bibliotekininkas 3: Judo taurės prakeiksmas (12+)
18:00Žinios (12+)
18:15Laris Kraunas (12+)
20:00Žinios (12+)
20:1515min studijoje (12+)
21:00Kokia mama, tokia dukra (12+)
22:40Žinios (12+)
22:55Apgaulė (12+)
Пятница, 25 Августа
00:30Gyvenu čia (12+)
01:15Jonvabaliai sode (12+)
02:55 Programos pabaiga (12+)
07:30Žinios (12+)
08:00Dėmesys Europai (12+)
08:30Bibliotekininkas 3: Judo taurės prakeiksmas (12+)
10:00Aktualioji istorija (12+)
10:35Trys plėšikai (12+)
11:55Su meile, Rosie (12+)
13:35 LT muzika (12+)
15:1015min studijoje (12+)
15:55Sarginiai šunys (12+)
16:10Mažos mūsų pergalės (12+)
16:20Laris Kraunas (12+)
18:00Žinios (12+)
18:15Linksmi ir įdegę (12+)
20:00Žinios (12+)
20:15Laikykitės ten pokalbiai (12+)
20:45Mažos mūsų pergalės (12+)
21:00Spąstai (12+)
22:40Žinios (12+)
22:55Kokia mama, tokia dukra (12+)
Суббота, 26 Августа
00:30Apgaulė (12+)
02:00D.U.K. (12+)
02:45 Programos pabaiga (12+)
07:00Vaikų rytas. Svečiuose pas Pingviniuką (12+)
10:0015min studijoje (12+)
10:45Linksmi ir įdegę (12+)
12:20Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
13:00Prancūzų nuotykiai Niujorke (12+)
14:40Praeities žvalgas (12+)
15:10Aktualioji istorija (12+)
15:45Pėdsakai veda į Lietuvą (12+)
16:15Dėmesys Europai (12+)
16:45 Europa koncertuose. Sabaton (12+)
17:30Sinkopės (12+)
18:15Bratz (12+)
20:00Gyvenu čia (12+)
20:45Viskas ore! (12+)
21:00Seksomanai (12+)
22:50Spąstai (12+)
Воскресенье, 27 Августа
00:25Kokia mama, tokia dukra (12+)
01:55Praeities žvalgas (12+)
02:25 Programos pabaiga (12+)
07:00Vaikų rytas. Svečiuose pas Pingviniuką (12+)
10:00D.U.K. (12+)
10:45Bratz (12+)
12:30Gyvenu čia (12+)
13:15Mažasis riteris Trenkas (12+)
14:35Laikykitės ten pokalbiai (12+)
15:00Aktualioji istorija (12+)
15:35Pėdsakai veda į Lietuvą (12+)
16:05Mokslo sriuba (12+)
16:30Prancūzų nuotykiai Niujorke (12+)
18:15Mėnesienos magija (12+)
20:00Šaulio kelias (12+)
20:30Pinigų karta (12+)
21:00Apiplėšimas Beikerio gatvėje (12+)
22:55Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
23:45Seksomanai (12+)

Вы просматриваете список программ, передач и фильмов телеканала Init TV. Тв программа канала Init TV представлена на текущую неделю. Список тв программ (программа передач на неделю) обновляется каждый понедельник.

Предоставлено сервисом Teleguide



Афиша событий

    все события
    

    Предприятия Мариуполя

    VIP  Новые

    Все предприятия →


    Столярные изделия в Мариуполе