например: бокс


  

Программа передач телеканала Init TV

Воскресенье, 5 Июля
06:00LT muzika (12+)
07:00Svečiuose pas Pingviniuką (12+)
11:10Orijaus kelionės (12+)
12:10Čempionai (12+)
12:35Arčiau namų (12+)
13:20Kasdienybės herojai (12+)
14:05Ernestas ir Selestina: meškučio ir pelytės nuotykiai (12+)
15:25Sunkus amžius (12+)
17:00Radvilų Biržai (12+)
17:30Mokslo sriuba (12+)
18:00Laikykitės ten pokalbiai (12+)
18:45Praeities žvalgas (12+)
19:10Maištininkas rugiuose (12+)
21:00Laiko kilpa (12+)
22:55Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
23:40Amerikietiškas apiplėšimas (12+)
Понедельник, 6 Июля
01:15Kasdienybės herojai (12+)
01:55Stounas (12+)
03:40Muzikos kaleidoskopas (12+)
06:00LT muzika (12+)
06:50DELFI Diena su Kristina Pocyte (12+)
07:50Tiek žinių (12+)
08:05Praeities žvalgas (12+)
08:30Mokslo sriuba (12+)
09:00Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
09:50DGM: Didysis gerulis milžinas (12+)
11:45Ernestas ir Selestina: meškučio ir pelytės nuotykiai (12+)
13:05Orijaus kelionės (12+)
14:15Mokykla: blogiausi mano gyvenimo metai (12+)
15:45Divergentė (12+)
18:00Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
18:45Šefas (12+)
20:15Kasdienybės herojai (12+)
21:00Su meile, Rouzė (12+)
22:40Laiko kilpa (12+)
Вторник, 7 Июля
00:35Radvilų Biržai (12+)
01:05Amerikietiškas apiplėšimas (12+)
02:40Praeities žvalgas (12+)
03:05Muzikos kaleidoskopas (12+)
06:00LT muzika (12+)
06:25Nerve: drąsos žaidimas (12+)
08:00Pinigų karta (12+)
08:25Netobulos (12+)
08:55Bučinys (12+)
09:40Maištininkas rugiuose (12+)
11:25DGM: Didysis gerulis milžinas (12+)
13:20LT muzika (12+)
15:50Čempionai (12+)
16:15Autopilotas (12+)
16:40Ernestas ir Selestina: meškučio ir pelytės nuotykiai (12+)
18:00Žinios (12+)
18:10DELFI Diena su Kristina Pocyte (12+)
19:05Orijaus kelionės (12+)
19:35Mokslo sriuba (12+)
20:00Žinios (12+)
20:10Laikykitės ten pokalbiai (12+)
21:00Apgaulė (12+)
22:35Žinios (12+)
22:45Su meile, Rouzė (12+)
Среда, 8 Июля
00:25Kasdienybės herojai (12+)
01:05Laiko kilpa (12+)
03:00Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
03:45Muzikos kaleidoskopas (12+)
06:00LT muzika (12+)
06:40Žinios (12+)
06:50DELFI Diena su Kristina Pocyte (12+)
07:50Tiek žinių (12+)
08:00Kasdienybės herojai (12+)
08:45Bučinys (12+)
09:30Sunkus amžius (12+)
11:00Maištininkas rugiuose (12+)
12:45LT muzika (12+)
14:55Laikykitės ten pokalbiai (12+)
15:35Mokslo sriuba (12+)
16:05DGM: Didysis gerulis milžinas (12+)
18:00Žinios (12+)
18:10DELFI Diena su Kristina Pocyte (12+)
19:05Radvilų Biržai (12+)
19:35Praeities žvalgas (12+)
20:00Žinios (12+)
20:10Laikykitės ten pokalbiai (12+)
20:50Pinigų karta (12+)
21:15Teisingumo agentai (12+)
22:50Žinios (12+)
23:00Apgaulė (12+)
Четверг, 9 Июля
00:30Arčiau namų (12+)
01:15Su meile, Rouzė (12+)
02:55Gyvenu čia (12+)
03:40Muzikos kaleidoskopas (12+)
06:00LT muzika (12+)
06:40Žinios (12+)
06:50DELFI Diena su Kristina Pocyte (12+)
07:50Tiek žinių (12+)
08:00Gyvenu čia (12+)
08:45Laikykitės ten pokalbiai (12+)
09:30Nerve: drąsos žaidimas (12+)
11:05Sunkus amžius (12+)
12:35LT muzika (12+)
15:20Žvejo kelias su Ričardu (12+)
15:45Pinigų karta (12+)
16:10Maištininkas rugiuose (12+)
18:00Žinios (12+)
18:10DELFI Diena su Kristina Pocyte (12+)
19:10Arčiau namų (12+)
20:00Žinios (12+)
20:10Laikykitės ten pokalbiai (12+)
21:00Angelo veidas (12+)
22:40Žinios (12+)
22:50Teisingumo agentai (12+)
Пятница, 10 Июля
00:25Praeities žvalgas (12+)
00:50Apgaulė (12+)
02:20Autopilotas (12+)
02:45Muzikos kaleidoskopas (12+)
06:00LT muzika (12+)
06:40Žinios (12+)
06:50DELFI Diena su Kristina Pocyte (12+)
07:50Tiek žinių (12+)
08:00Radvilų Biržai (12+)
08:30Mokslo sriuba (12+)
09:00Laikykitės ten pokalbiai (12+)
09:45Ernestas ir Selestina: meškučio ir pelytės nuotykiai (12+)
11:05Nerve: drąsos žaidimas (12+)
12:40Closedown (12+)
13:15LT muzika (12+)
15:40Arčiau namų (12+)
16:25Sunkus amžius (12+)
18:00Žinios (12+)
18:10DELFI Diena su Kristina Pocyte (12+)
19:05Mokslo sriuba (12+)
19:30Orijaus kelionės (12+)
20:00Žinios (12+)
20:10Laikykitės ten pokalbiai (12+)
21:00Pagrobimas 3 (12+)
22:50Žinios (12+)
23:00Angelo veidas (12+)
Суббота, 11 Июля
00:40Orijaus kelionės (12+)
01:10Teisingumo agentai (12+)
02:45Pinigų karta (12+)
03:10Žvejo kelias su Ričardu (12+)
03:35Muzikos kaleidoskopas (12+)
06:00LT muzika (12+)
07:00Svečiuose pas Pingviniuką (12+)
10:40Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
11:25Autopilotas (12+)
11:50Žvejo kelias su Ričardu (12+)
12:15Gyvenu čia (12+)
13:00LFF I lyga (12+)
15:00Maištininkas rugiuose (12+)
16:50Laikykitės ten pokalbiai (12+)
18:30Kasdienybės herojai (12+)
19:15Pavojinga tiesa (12+)
21:00Senmergės (12+)
22:25Pagrobimas 3 (12+)
Воскресенье, 12 Июля
00:10Angelo veidas (12+)
01:50Arčiau namų (12+)
02:35Radvilų Biržai (12+)
03:05Mokslo sriuba (12+)
03:35Muzikos kaleidoskopas (12+)
06:00LT muzika (12+)
07:00Svečiuose pas Pingviniuką (12+)
11:00Orijaus kelionės (12+)
12:00Čempionai (12+)
12:25Arčiau namų (12+)
13:10Kasdienybės herojai (12+)
13:50Kumba (12+)
15:15Pavojinga tiesa (12+)
17:00Radvilų Biržai (12+)
17:30Mokslo sriuba (12+)
18:00Laikykitės ten pokalbiai (12+)
18:50Praeities žvalgas (12+)
19:15Gerbėja (12+)
21:00Afganistano žvaigždė (12+)
22:50Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
23:35Senmergės (12+)

Вы просматриваете список программ, передач и фильмов телеканала Init TV. Тв программа канала Init TV представлена на текущую неделю. Список тв программ (программа передач на неделю) обновляется каждый понедельник.

Предоставлено сервисом Teleguide



Афиша событий

    все события
    

    Предприятия Мариуполя

    VIP  Новые

    Все предприятия →


    Сделай правильный выбор!