например: бокс


  

Программа передач телеканала Lietuvos ryto televizija

Понедельник, 18 Марта
06:10Pavojingiausios kelionės (12+)
06:35Pavojingiausios kelionės (12+)
07:09Programa (12+)
07:10TV parduotuvė (12+)
07:30Pasaulis iš viršaus (12+)
08:00Šiandien kimba (12+)
09:00Ne spaudai (12+)
10:0024/7 (12+)
11:00Širdies plakimas (12+)
12:10Baimės įlanka (12+)
13:20Bitininkas (12+)
14:30TV parduotuvė (12+)
14:45Miškinis (12+)
15:55Gluchariovas (12+)
17:00Reporteris (12+)
18:00Gyvybės langelis (12+)
19:00Reporteris (12+)
19:50Mes europiečiai (12+)
19:55Jekaterina didžioji (12+)
21:00Reporteris (12+)
21:30Nuoga tiesa (12+)
23:00Reporteris (12+)
23:55Mes europiečiai (12+)
Вторник, 19 Марта
00:00Ne spaudai (12+)
01:00Gluchariovas (12+)
02:05Bitininkas (12+)
03:10Širdies plakimas (12+)
04:00Šėtono medžioklė (12+)
04:50Neišsižadėk (12+)
05:35Albanas (12+)
06:20Gyvybės langelis (12+)
07:09Programa (12+)
07:10TV parduotuvė (12+)
07:30Nuoga tiesa (12+)
09:00Reporteris (12+)
10:00Gurovo bylos (12+)
11:00Širdies plakimas (12+)
12:10Baimės įlanka (12+)
13:20Bitininkas (12+)
14:30TV parduotuvė (12+)
14:45Miškinis (12+)
15:55Gluchariovas (12+)
17:00Reporteris (12+)
17:30Lietuva tiesiogiai (12+)
18:00Gyvybės langelis (12+)
19:00Reporteris (12+)
19:50Mes europiečiai (12+)
19:55Jekaterina didžioji (12+)
21:00Reporteris (12+)
21:30Lietuva tiesiogiai (12+)
22:00Adomo obuolys (12+)
23:00Reporteris (12+)
23:55Mes europiečiai (12+)
Среда, 20 Марта
00:00Prokuroras (12+)
01:00Gluchariovas (12+)
02:05Bitininkas (12+)
03:10Širdies plakimas (12+)
04:00Šėtono medžioklė (12+)
04:50Šeimininkė (12+)
05:35Albanas (12+)
06:20Gyvybės langelis (12+)
07:09Programa (12+)
07:10TV parduotuvė (12+)
07:30Pasaulis iš viršaus (12+)
08:00Skinsiu raudoną rožę (12+)
08:30Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
09:00Reporteris (12+)
10:00Gurovo bylos (12+)
11:00Širdies plakimas (12+)
12:10Baimės įlanka (12+)
13:20Bitininkas (12+)
14:30TV parduotuvė (12+)
14:45Miškinis (12+)
15:55Gluchariovas (12+)
17:00Reporteris (12+)
17:30Lietuva tiesiogiai (12+)
18:00Gyvybės langelis (12+)
19:00Reporteris (12+)
19:50Mes europiečiai (12+)
19:55Jekaterina didžioji (12+)
21:00Reporteris (12+)
21:30Lietuva tiesiogiai (12+)
22:00Ant bangos (12+)
23:00Reporteris (12+)
23:55Mes europiečiai (12+)
Четверг, 21 Марта
00:00Nuoga tiesa (12+)
01:30Čempionai (12+)
02:05Bitininkas (12+)
03:10Širdies plakimas (12+)
04:00Šėtono medžioklė (12+)
04:50Šeimininkė (12+)
05:35Albanas (12+)
06:20Gyvybės langelis (12+)
07:09Programa (12+)
07:10TV parduotuvė (12+)
07:30Pasaulis iš viršaus (12+)
08:00Vantos lapas (12+)
08:30Kitoks pokalbis (12+)
09:00Reporteris (12+)
10:00Ant bangos (12+)
11:00Širdies plakimas (12+)
12:10Baimės įlanka (12+)
13:20Bitininkas (12+)
14:30TV parduotuvė (12+)
14:45Miškinis (12+)
15:55Jekaterina didžioji (12+)
17:00Reporteris (12+)
17:30Lietuva tiesiogiai (12+)
18:00Gyvybės langelis (12+)
19:00Reporteris (12+)
19:50Mes europiečiai (12+)
19:55Jekaterina didžioji (12+)
21:00Reporteris (12+)
21:30Lietuva tiesiogiai (12+)
22:00Ne spaudai (12+)
23:00Reporteris (12+)
23:55Mes europiečiai (12+)
Пятница, 22 Марта
00:00Adomo obuolys (12+)
01:00Gluchariovas (12+)
02:05Bitininkas (12+)
03:10Širdies plakimas (12+)
04:00Jekaterina didžioji (12+)
04:50Žiurkininko fleita (12+)
05:35Kelrodė žvaigždė (12+)
06:20Gyvybės langelis (12+)
07:09Programa (12+)
07:10TV parduotuvė (12+)
07:30Pasaulis iš viršaus (12+)
08:00Čempionai (12+)
08:30Atliekų kultūra (12+)
09:00Reporteris (12+)
10:00Nuoga tiesa (12+)
11:3010 min iki tobulybės su Jurijumi (12+)
11:45Čempionai (12+)
12:20Adomo obuolys (12+)
13:20Bitininkas (12+)
14:30TV parduotuvė (12+)
14:45Miškinis (12+)
15:55Jekaterina didžioji (12+)
17:00Reporteris (12+)
17:30Kitoks pokalbis (12+)
18:00Gyvybės langelis (12+)
19:00Reporteris (12+)
19:55Briliantų medžiotojai (12+)
21:00Reporteris (12+)
21:30Kitoks pokalbis (12+)
22:00Prokuroras (12+)
23:00Reporteris (12+)
Суббота, 23 Марта
00:00Ant bangos (12+)
01:00Gluchariovas (12+)
02:05Bitininkas (12+)
03:10Širdies plakimas (12+)
04:00Jekaterina didžioji (12+)
04:50Žiurkininko fleita (12+)
05:35Kelrodė žvaigždė (12+)
06:20Gyvybės langelis (12+)
07:10Pasaulis iš viršaus (12+)
07:35Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
08:00Programa (12+)
08:04TV parduotuvė (12+)
08:20Vyrų šešėlyje (12+)
08:55Pavojingiausios kelionės (12+)
09:30Pavojingiausios kelionės (12+)
10:00Skinsiu raudoną rožę (12+)
10:30Vantos lapas (12+)
11:00Skonio reikalas (12+)
11:30Kitoks pokalbis (12+)
12:00Pagrindinis įtariamasis. Tenison (12+)
14:00Lemtingas panašumas (12+)
16:15Pasaulio turgūs (12+)
17:00Žinios (12+)
17:20Čempionai (12+)
17:50Vyrų šešėlyje (12+)
18:25Neišsižadėk (12+)
19:00Žinios (12+)
19:30Neišsižadėk (12+)
21:00Žinios (12+)
21:25Gurovo bylos (12+)
23:00Žinios (12+)
23:30Gurovo bylos (12+)
Воскресенье, 24 Марта
00:05Mentų karai. Odesa (12+)
02:25Moterų daktaras (12+)
03:55Tarp meilės ir neapykantos (12+)
05:35Vantos lapas (12+)
06:00Žiurkininko fleita (12+)
07:20Pasaulis iš viršaus (12+)
07:40Kitoks pokalbis (12+)
08:00Programa (12+)
08:04TV parduotuvė (12+)
08:20Gluchariovas (12+)
09:30Kaimo akademija (12+)
10:00Pasaulis iš viršaus (12+)
10:30Skonio reikalas (12+)
11:00Šiandien kimba (12+)
12:00Atliekų kultūra (12+)
12:30Sveika ir gardu (12+)
13:00Detektyvas Linlis (12+)
15:00Bitininkas (12+)
17:00Žinios (12+)
17:20Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
18:00Ne spaudai (12+)
19:00Žinios (12+)
19:30Kaip bocmanas nuotakos ieškojo (12+)
21:00Žinios (12+)
21:25Kaip bocmanas nuotakos ieškojo (12+)
22:0024/7 (12+)
23:00Žinios (12+)
23:30Pagrindinis įtariamasis. Tenison (12+)

Вы просматриваете список программ, передач и фильмов телеканала Lietuvos ryto televizija. Тв программа канала Lietuvos ryto televizija представлена на текущую неделю. Список тв программ (программа передач на неделю) обновляется каждый понедельник.

Предоставлено сервисом Teleguide





Предприятия Мариуполя

VIP  Новые

Все предприятия →


Столярные изделия в Мариуполе