например: бокс


  

Программа передач телеканала Lietuvos ryto televizija

Понедельник, 10 Июня
05:40Pasaulio turgūs (12+)
06:13Programa (12+)
06:14TV parduotuvė (12+)
06:30Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
07:00Šiandien kimba (12+)
08:00Ant bangos (12+)
09:0024/7 (12+)
10:00Gyvybės langelis (12+)
11:05Raudonoji karalienė (12+)
12:10Bruto ir Neto (12+)
12:40Šviesoforas (12+)
13:40TV parduotuvė (12+)
13:55Miškinis (12+)
15:00Lrytas tiesiogiai (12+)
16:00Reporteris (12+)
16:48Sportas (12+)
16:55Verslo genas (12+)
17:00Gluchariovas (12+)
18:00Reporteris (12+)
18:45Sportas (12+)
18:55Miškinis (12+)
20:00Reporteris (12+)
20:48Sportas (12+)
20:55Verslo genas (12+)
21:00Bruto ir Neto (12+)
21:30Pamiršk mane (12+)
22:30Reporteris (12+)
23:20Sportas (12+)
23:30Miškinis (12+)
Вторник, 11 Июня
00:35Lrytas tiesiogiai (12+)
01:35Gluchariovas (12+)
02:35Bruto ir Neto (12+)
03:00Pamiršk mane (12+)
03:40Šeimininkė (12+)
04:30Gyvybės langelis (12+)
05:20Raudonoji karalienė (12+)
06:13Programa (12+)
06:14TV parduotuvė (12+)
06:30Kaimo akademija (12+)
07:00Lrytas tiesiogiai (12+)
08:00Reporteris (12+)
08:50Sportas (12+)
09:00Gluchariovas (12+)
10:00Gyvybės langelis (12+)
11:05Raudonoji karalienė (12+)
12:10Bruto ir Neto (12+)
12:40Šviesoforas (12+)
13:40TV parduotuvė (12+)
13:55Namas su lelijomis (12+)
15:00Lrytas tiesiogiai (12+)
16:00Reporteris (12+)
16:23Sportas (12+)
16:30Lietuva tiesiogiai (12+)
17:00Gluchariovas (12+)
18:00Reporteris (12+)
18:45Sportas (12+)
18:55Miškinis (12+)
20:00Reporteris (12+)
20:23Sportas (12+)
20:30Lietuva tiesiogiai (12+)
21:00Bruto ir Neto (12+)
21:30Pamiršk mane (12+)
22:30Reporteris (12+)
23:20Sportas (12+)
23:30Miškinis (12+)
Среда, 12 Июня
00:35Lrytas tiesiogiai (12+)
01:35Gluchariovas (12+)
02:35Bruto ir Neto (12+)
03:00Pamiršk mane (12+)
03:40Šeimininkė (12+)
04:30Gyvybės langelis (12+)
05:20Raudonoji karalienė (12+)
06:13Programa (12+)
06:14TV parduotuvė (12+)
06:30Grilio skanėstai (12+)
07:00Lrytas tiesiogiai (12+)
08:00Reporteris (12+)
08:50Sportas (12+)
09:00Gluchariovas (12+)
10:00Gyvybės langelis (12+)
11:05Raudonoji karalienė (12+)
12:10Bruto ir Neto (12+)
12:40Pamiršk mane (12+)
13:40TV parduotuvė (12+)
13:55Namas su lelijomis (12+)
15:00Lrytas tiesiogiai (12+)
16:00Reporteris (12+)
16:23Sportas (12+)
16:30Lietuva tiesiogiai (12+)
17:00Gluchariovas (12+)
18:00Reporteris (12+)
18:45Sportas (12+)
18:55Miškinis (12+)
20:00Reporteris (12+)
20:23Sportas (12+)
20:30Lietuva tiesiogiai (12+)
21:00Bruto ir Neto (12+)
21:30Pamiršk mane (12+)
22:30Reporteris (12+)
23:20Sportas (12+)
23:30Miškinis (12+)
Четверг, 13 Июня
00:35Lrytas tiesiogiai (12+)
01:35Gluchariovas (12+)
02:35Bruto ir Neto (12+)
03:00Pamiršk mane (12+)
03:40Šeimininkė (12+)
04:30Gyvybės langelis (12+)
05:20Raudonoji karalienė (12+)
06:13Programa (12+)
06:14TV parduotuvė (12+)
06:30Vantos lapas (12+)
07:00Lrytas tiesiogiai (12+)
08:00Reporteris (12+)
08:50Sportas (12+)
09:00Gluchariovas (12+)
10:00Gyvybės langelis (12+)
11:05Raudonoji karalienė (12+)
12:10Bruto ir Neto (12+)
12:40Pamiršk mane (12+)
13:40TV parduotuvė (12+)
13:55Namas su lelijomis (12+)
15:00Lrytas tiesiogiai (12+)
16:00Reporteris (12+)
16:23Sportas (12+)
16:30Lietuva tiesiogiai (12+)
17:00Gluchariovas (12+)
18:00Reporteris (12+)
18:45Sportas (12+)
18:55Miškinis (12+)
20:00Reporteris (12+)
20:23Sportas (12+)
20:30Lietuva tiesiogiai (12+)
21:00Bruto ir Neto (12+)
21:30Ne spaudai (12+)
22:30Reporteris (12+)
23:20Sportas (12+)
23:30Miškinis (12+)
Пятница, 14 Июня
00:35Lrytas tiesiogiai (12+)
01:35Gluchariovas (12+)
02:35Bruto ir Neto (12+)
03:00Ne spaudai (12+)
03:40Šeimininkė (12+)
04:30Gyvybės langelis (12+)
05:20Namas su lelijomis (12+)
06:13Programa (12+)
06:14TV parduotuvė (12+)
06:30Čempionai (12+)
07:00Lrytas tiesiogiai (12+)
08:00Reporteris (12+)
08:50Sportas (12+)
09:00Gluchariovas (12+)
10:00Ne spaudai (12+)
11:05Raudonoji karalienė (12+)
12:10Bruto ir Neto (12+)
12:40Pamiršk mane (12+)
13:40TV parduotuvė (12+)
13:55Namas su lelijomis (12+)
15:00Lrytas tiesiogiai (12+)
16:00Reporteris (12+)
16:23Sportas (12+)
16:30Kitoks pokalbis (12+)
17:00Gluchariovas (12+)
18:00Reporteris (12+)
18:45Sportas (12+)
18:55Miškinis (12+)
20:00Reporteris (12+)
20:23Sportas (12+)
20:30Kitoks pokalbis (12+)
21:00Bruto ir Neto (12+)
21:30Nusikaltimas ir bausmė (12+)
22:30Reporteris (12+)
23:20Sportas (12+)
23:30Miškinis (12+)
Суббота, 15 Июня
00:35Lrytas tiesiogiai (12+)
01:35Gluchariovas (12+)
02:35Bruto ir Neto (12+)
03:00Nusikaltimas ir bausmė (12+)
03:40Šeimininkė (12+)
04:30Gyvybės langelis (12+)
05:20Namas su lelijomis (12+)
06:10Pasaulis iš viršaus (12+)
06:35Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
07:03Programa (12+)
07:04TV parduotuvė (12+)
07:20Partizanų keliais (12+)
07:50Vyrų šešėlyje (12+)
08:30Vyrų šešėlyje (12+)
09:00Neprijaukinti (12+)
09:30Vantos lapas (12+)
10:00Skonio reikalas (12+)
10:30Kitoks pokalbis (12+)
11:00Inspektorius Luisas (12+)
13:00Loch Neso byla (12+)
14:00Tu esi mano (12+)
16:00Žinios (12+)
17:00Nuostabūs pojūčiai (12+)
17:20Čempionai (12+)
18:00Žinios (12+)
18:30Pamiršk mane (12+)
20:00Žinios (12+)
20:30Šviesoforas (12+)
21:30Nusikaltimas ir bausmė (12+)
22:30Žinios (12+)
23:00Konsultantas (12+)
Воскресенье, 16 Июня
01:05Moterų daktaras (12+)
02:50Nusikaltimas ir bausmė (12+)
03:30Šeimininkė (12+)
05:10Pamiršk mane (12+)
06:10Pasaulis iš viršaus (12+)
06:35Kitoks pokalbis (12+)
07:03Programa (12+)
07:04TV parduotuvė (12+)
07:20Gluchariovas (12+)
08:30Kaimo akademija (12+)
09:00Neprijaukinti (12+)
09:30Grilio skanėstai (12+)
10:00Šiandien kimba (12+)
11:00Detektyvas Linlis (12+)
13:00Loch Neso byla (12+)
14:00Tu esi mano (12+)
16:00Žinios (12+)
16:20Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
17:00Nuostabūs pojūčiai (12+)
18:00Žinios (12+)
18:30Pamiršk mane (12+)
20:00Žinios (12+)
20:30Šviesoforas (12+)
21:3024/7 (12+)
22:30Žinios (12+)
23:00Loch Neso byla (12+)

Вы просматриваете список программ, передач и фильмов телеканала Lietuvos ryto televizija. Тв программа канала Lietuvos ryto televizija представлена на текущую неделю. Список тв программ (программа передач на неделю) обновляется каждый понедельник.

Предоставлено сервисом Teleguide



Афиша событий

    все события
    

    Предприятия Мариуполя

    VIP  Новые

    Все предприятия →


    Столярные изделия в Мариуполе