например: бокс


  

Программа передач телеканала Первый национальный (УТ-1)

Понедельник, 4 Ноября
05:10Новини (12+)
05:30Спільно (12+)
06:00Тачки проти (12+)
06:05Буль буль Марін (12+)
06:27UA:Перший (12+)
06:30Новини (12+)
06:35Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:00Новини (12+)
09:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:25Новини (12+)
09:30Еліза (12+)
11:35Телепродаж (12+)
12:00Кухня По (12+)
12:30Тайська кухня (12+)
13:00Новини (12+)
13:10Бюджетники (12+)
13:45В Україні (12+)
14:15Телепродаж (12+)
14:30Аромати Перу (12+)
15:00Новини (12+)
15:15Секрети замків Великобританії (12+)
17:00Спільноти тварин (12+)
17:30Перша шпальта (12+)
18:00Новини (12+)
18:25Тема дня (12+)
19:30Місто вкрадених квартир (12+)
20:30Супер Чуття (12+)
21:00Новини (12+)
21:25UA:Спорт (12+)
21:45Бюджетники (12+)
22:15Особливий загін (12+)
23:10Новини (12+)
23:40UA:Спорт (12+)
Вторник, 5 Ноября
00:00Телепродаж (12+)
02:00Новини (12+)
02:25UA:Спорт (12+)
02:35Тема дня (12+)
03:30Розсекречена історія (12+)
04:30Схеми (12+)
05:00Пліч-о-пліч (12+)
05:20Новини (12+)
05:45UA:Спорт (12+)
06:00Тачки проти (12+)
06:05Буль буль Марін (12+)
06:27UA:Перший (12+)
06:30Новини (12+)
06:35Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:00Новини (12+)
09:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:25Новини (12+)
09:30Еліза (12+)
10:30Домашні вогнища (12+)
11:30Кухня По (12+)
12:00Телепродаж (12+)
12:15Погода (12+)
12:30Тайська кухня (12+)
13:00Новини (12+)
13:10Хто в домі хазяїн? (12+)
13:45Відкривай Україну з Суспільним (12+)
14:15Телепродаж (12+)
14:30Аромати Перу (12+)
15:00Новини (12+)
15:15Бюджетники (12+)
15:45В Україні (12+)
16:15Унікальні Галапагоські острови: Південна Америка (12+)
17:15Пліч-о-пліч (12+)
17:30Схеми (12+)
18:00Новини (12+)
18:25Тема дня (12+)
19:30В Україні (12+)
19:55Супер Чуття (12+)
21:00Новини (12+)
21:25UA:Спорт (12+)
21:45Наші гроші (12+)
22:15Дикі тварини (12+)
23:15Новини (12+)
23:40UA:Спорт (12+)
Среда, 6 Ноября
00:00Телепродаж (12+)
02:00Новини (12+)
02:25UA:Спорт (12+)
02:35Тема дня (12+)
03:30Схеми (12+)
04:00В Україні (12+)
04:30Перша шпальта (12+)
05:00Пліч-о-пліч (12+)
05:20Новини (12+)
05:45UA:Спорт (12+)
06:00Тачки проти (12+)
06:05Буль буль Марін (12+)
06:27UA:Перший (12+)
06:30Новини (12+)
06:35Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:00Новини (12+)
09:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:25Новини (12+)
09:30Домашні вогнища (12+)
11:15Кухня По (12+)
11:50Телепродаж (12+)
12:10Тайська кухня (12+)
12:40Пліч-о-пліч (12+)
13:00Новини (12+)
13:10В Україні (12+)
13:45Пліч-о-пліч (12+)
14:15Телепродаж (12+)
14:30Аромати Перу (12+)
15:00Новини (12+)
15:15Хто в домі хазяїн? (12+)
15:45Відкривай Україну з Суспільним (12+)
16:15Багамські острови: Таємничі печери і затонулі кораблі (12+)
17:10Пліч-о-пліч (12+)
17:30Наші гроші (12+)
18:00Новини (12+)
18:25Тема дня (12+)
19:30Перший на селі (12+)
19:55Супер Чуття (12+)
21:00Новини (12+)
21:25UA:Спорт (12+)
21:45#@)??$0 з Майклом Щуром (12+)
22:15Дикі тварини (12+)
23:15Новини (12+)
23:40UA:Спорт (12+)
Четверг, 7 Ноября
00:00Телепродаж (12+)
02:00Новини (12+)
02:25UA:Спорт (12+)
02:35Тема дня (12+)
03:30В Україні (12+)
04:00Розсекречена історія (12+)
05:00Пліч-о-пліч (12+)
05:20Новини (12+)
05:45UA:Спорт (12+)
06:00Тачки проти (12+)
06:05Буль буль Марін (12+)
06:27UA:Перший (12+)
06:30Новини (12+)
06:35Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:00Новини (12+)
09:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:25Новини (12+)
09:30Домашні вогнища (12+)
11:15Кухня По (12+)
11:50Телепродаж (12+)
12:10Тайська кухня (12+)
12:40Пліч-о-пліч (12+)
13:00Новини (12+)
13:10UA: Фольк (Спогади) (12+)
14:15Телепродаж (12+)
14:30Аромати Перу (12+)
15:00Новини (12+)
15:15Енеїда (12+)
16:15Азорські острови (Акули, кити, манти) (12+)
17:15Пліч-о-пліч (12+)
17:30В Україні (12+)
18:00Новини (12+)
18:25Зворотний відлік (12+)
21:00Новини (12+)
21:25UA:Спорт (12+)
21:45Схеми (12+)
22:15Дикі тварини (12+)
23:15Новини (12+)
23:40UA:Спорт (12+)
Пятница, 8 Ноября
00:00Телепродаж (12+)
02:00Новини (12+)
02:25UA:Спорт (12+)
02:35Розсекречена історія (12+)
03:35Разом (12+)
03:55Перша шпальта (12+)
04:25Спільно (12+)
04:5552 вікенди (12+)
05:20Новини (12+)
05:45UA:Спорт (12+)
06:00Тачки проти (12+)
06:05Буль буль Марін (12+)
06:27UA:Перший (12+)
06:30Новини (12+)
06:35Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:00Новини (12+)
09:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:25Новини (12+)
09:30Домашні вогнища (12+)
10:20В Україні (12+)
10:50#пишемо_разом (12+)
11:55Дивись українською (12+)
12:30Кухня По (12+)
13:00Новини (12+)
13:10Морська кухня (12+)
14:15Телепродаж (12+)
14:30Аромати Шотландії (12+)
15:00Новини (12+)
15:15Зворотний відлік (12+)
17:55Voxcheck (12+)
18:00Новини (12+)
18:25Тема дня (12+)
19:30Схеми (12+)
19:55Супер Чуття (12+)
21:00Новини (12+)
21:25UA:Спорт (12+)
22:00Перша шпальта (12+)
22:30Як дивитися кіно (12+)
23:0045 років (16+)
Суббота, 9 Ноября
00:40Новини (12+)
01:00Зворотний відлік (12+)
03:15Розсекречена історія (12+)
04:10Тема дня (12+)
05:05Новини (12+)
05:30UA:Спорт (12+)
06:00Тачки проти (12+)
06:05Буль буль Марін (12+)
06:27UA:Перший (12+)
06:30Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:00Новини (12+)
09:10Доброго ранку, Країно! (12+)
09:30Дивись українською (12+)
10:00Енеїда (12+)
11:05Відкривай Україну з Суспільним (12+)
11:35Телепродаж (12+)
11:55Дуда і Дада (12+)
12:50Марія Магдалина (16+)
14:40Телепродаж (12+)
15:00Будинок "Слово" (12+)
16:50Малевич. Український квадрат (12+)
17:45Весна 68 (12+)
18:25В Україні (12+)
19:00Гніздо Горлиці (16+)
21:00Новини (12+)
21:25Дивись українською (12+)
21:55Боротьба за виживання (12+)
22:25Окуповані (12+)
23:15Новини (12+)
23:45Погода (12+)
Воскресенье, 10 Ноября
00:00Телепродаж (12+)
02:00Новини (12+)
02:25Будинок "Слово" (12+)
04:00Розсекречена історія (12+)
04:55Погода (12+)
05:10Новини (12+)
05:30Спільно (12+)
06:00Тачки проти (12+)
06:05Буль буль Марін (12+)
06:27UA:Перший (12+)
06:30Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:00Новини (12+)
09:10Доброго ранку, Країно! (12+)
09:30Енеїда (12+)
10:35Кухня По (12+)
11:40Телепродаж (12+)
12:00Дуда і Дада (12+)
12:55Жар-птиця (12+)
14:40Телепродаж (12+)
15:00Тайська кухня (12+)
15:25Бюджетники (12+)
16:00UA: Фольк (12+)
17:00Перший на селі (12+)
17:30В Україні (12+)
18:00Тема дня (12+)
18:10Місто вкрадених квартир (12+)
19:00Тема дня (12+)
19:35Світ дикої природи (12+)
20:05Левиний рик (12+)
21:00Новини (12+)
21:25#@)??$0 з Майклом Щуром (12+)
21:55Бюджетники (12+)
22:25Окуповані (12+)
23:15Новини (12+)
23:45Погода (12+)
Понедельник, 11 Ноября
00:00Телепродаж (12+)
02:00Новини (12+)
02:25Енеїда (12+)
03:20Своя земля (12+)
03:40Погода (12+)
03:50Новини (12+)
04:15Сильна доля (12+)

Вы просматриваете список программ, передач и фильмов телеканала Первый национальный (УТ-1). Тв программа канала Первый национальный (УТ-1) представлена на текущую неделю. Список тв программ (программа передач на неделю) обновляется каждый понедельник.

Предоставлено сервисом Teleguide



Афиша событий

    все события
    

    Предприятия Мариуполя

    VIP  Новые

    Все предприятия →


    Столярные изделия в Мариуполе