например: бокс


  

Программа передач телеканала Первый национальный (УТ-1)

Понедельник, 25 Мая
05:00Бюджетники (12+)
05:30Новини (12+)
06:00Книга джунглів (12+)
06:30Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:55Новини (12+)
09:00Полдарк (12+)
10:00Всеукраїнська Школа Онлайн (Українська мова) (12+)
10:35Всеукраїнська Школа Онлайн (Алгебра) (12+)
11:05Всеукраїнська Школа Онлайн (Руханка) (12+)
11:10Всеукраїнська Школа Онлайн (Фізика) (12+)
11:45Всеукраїнська Школа Онлайн (Історія України) (12+)
12:15Всеукраїнська Школа Онлайн (Руханка) (12+)
12:20Боротьба за виживання (12+)
13:00Новини (12+)
13:10На Карантині (12+)
15:00Новини (12+)
15:10На Карантині (12+)
16:20Телепродаж (12+)
16:50Супер Чуття (12+)
17:30Дикі тварини (12+)
18:00Новини (12+)
18:20Тема дня (12+)
19:20Світ дикої природи (12+)
19:55Особливий загін (12+)
21:00Новини (12+)
21:25UA:Спорт (12+)
21:35Зворотний відлік (12+)
23:30Новини (12+)
23:55UA:Спорт (12+)
Вторник, 26 Мая
00:00Бюджетники (12+)
00:30На Карантині (12+)
02:10Погода (12+)
02:20Новини (12+)
02:40UA:Спорт (12+)
02:50На Карантині (12+)
03:50Бюджетники (12+)
04:20Енеїда (12+)
05:20Новини (12+)
05:40UA:Спорт (12+)
05:50Погода (12+)
06:00Книга джунглів (12+)
06:30Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:55Новини (12+)
09:00Полдарк (12+)
10:00Всеукраїнська Школа Онлайн (Українська література) (12+)
10:35Всеукраїнська Школа Онлайн (Фізика) (12+)
11:05Всеукраїнська Школа Онлайн (Руханка) (12+)
11:10Всеукраїнська Школа Онлайн (Історія України) (12+)
11:45Всеукраїнська Школа Онлайн (Біологія) (12+)
12:15Всеукраїнська Школа Онлайн (Руханка) (12+)
12:20Всеукраїнська Школа Онлайн (Географія) (12+)
13:00Новини (12+)
13:10На Карантині (12+)
15:00Новини (12+)
15:10На Карантині (12+)
16:20Телепродаж (12+)
16:50Схеми (12+)
17:30Дикі тварини (12+)
18:00Новини (12+)
18:20Тема дня (12+)
19:20Світ дикої природи (12+)
19:55Особливий загін (12+)
21:00Новини (12+)
21:35UA:Спорт (12+)
21:45Наші гроші (12+)
22:15Святі та грішні (12+)
23:15Новини (12+)
23:55UA:Спорт (12+)
Среда, 27 Мая
00:00Перша шпальта (12+)
00:30На Карантині (12+)
02:10Погода (12+)
02:20Новини (12+)
02:50UA:Спорт (12+)
03:00На Карантині (12+)
03:55Спільно (12+)
04:25UA: Фольк (Спогади) (12+)
05:20Новини (12+)
05:50UA:Спорт (12+)
06:00Книга джунглів (12+)
06:30Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:55Новини (12+)
09:00Полдарк (12+)
10:00Всеукраїнська Школа Онлайн (Англійська мова) (12+)
10:35Всеукраїнська Школа Онлайн (Геометрія) (12+)
11:05Всеукраїнська Школа Онлайн (Руханка) (12+)
11:10Всеукраїнська Школа Онлайн (Хімія) (12+)
11:45Всеукраїнська Школа Онлайн (Географія) (12+)
12:15Всеукраїнська Школа Онлайн (Руханка) (12+)
12:20Боротьба за виживання (12+)
13:00Новини (12+)
13:10На Карантині (12+)
15:00Новини (12+)
15:10На Карантині (12+)
16:20Телепродаж (12+)
16:50Наші гроші (12+)
17:30Дикі тварини (12+)
18:00Новини (12+)
18:20Тема дня (12+)
19:20Світ дикої природи (12+)
19:55Особливий загін (12+)
21:00Новини (12+)
21:35UA:Спорт (12+)
21:45#@)??$0 з Майклом Щуром (12+)
22:15Епоха честі (12+)
23:15Новини (12+)
23:55UA:Спорт (12+)
Четверг, 28 Мая
00:00Спільно (12+)
00:30На Карантині (12+)
02:10Погода (12+)
02:20Новини (12+)
02:50UA:Спорт (12+)
03:00На Карантині (12+)
03:55В Україні (12+)
04:25Епоха честі (12+)
05:20Новини (12+)
05:50UA:Спорт (12+)
06:00Книга джунглів (12+)
06:30Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:55Новини (12+)
09:00Божественна літургія в день свята Вознесіння Господнього у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної Церкви України (12+)
11:00Всеукраїнська Школа Онлайн (Українська мова) (12+)
11:30Всеукраїнська Школа Онлайн (Фізика) (12+)
12:00Всеукраїнська Школа Онлайн (Англійська мова) (12+)
12:30Всеукраїнська Школа Онлайн (Всесвітня історія) (12+)
13:00Новини (12+)
13:10На Карантині (12+)
15:00Новини (12+)
15:10На Карантині (12+)
16:20Телепродаж (12+)
16:50#@)??$0 з Майклом Щуром (12+)
17:30Дикі тварини (12+)
18:00Новини (12+)
18:20Тема дня (12+)
19:20Світ дикої природи (12+)
19:55Особливий загін (12+)
21:00Новини (12+)
21:35UA:Спорт (12+)
21:45Схеми (12+)
22:15Епоха честі (12+)
23:15Новини (12+)
23:55UA:Спорт (12+)
Пятница, 29 Мая
00:00В Україні (12+)
00:30На Карантині (12+)
02:10Погода (12+)
02:20Новини (12+)
02:50UA:Спорт (12+)
03:00На Карантині (12+)
03:55Схеми (12+)
04:25Епоха честі (12+)
05:20Новини (12+)
05:50UA:Спорт (12+)
06:00Книга джунглів (12+)
06:30Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:55Новини (12+)
09:00Полдарк (12+)
10:00Всеукраїнська Школа Онлайн (Українська література) (12+)
10:35Всеукраїнська Школа Онлайн (Алгебра) (12+)
11:05Всеукраїнська Школа Онлайн (Руханка) (12+)
11:10Всеукраїнська Школа Онлайн (Англійська мова) (12+)
11:45Всеукраїнська Школа Онлайн (Хімія) (12+)
12:15Всеукраїнська Школа Онлайн (Руханка) (12+)
12:20Всеукраїнська Школа Онлайн (Біологія) (12+)
13:00Новини (12+)
13:10На Карантині (12+)
15:00Новини (12+)
15:10На Карантині (12+)
16:20Телепродаж (12+)
16:50Перша шпальта (12+)
17:25Voxcheck (12+)
17:30Дикі тварини (12+)
18:00Новини (12+)
18:20Тема дня (12+)
19:20Світ дикої природи (12+)
19:55Особливий загін (12+)
21:00Новини (12+)
21:35UA:Спорт (12+)
21:45Дикі тварини (12+)
22:15Епоха честі (12+)
23:15Новини (12+)
23:55UA:Спорт (12+)
Суббота, 30 Мая
00:00Схеми (12+)
00:30На Карантині (12+)
02:10Погода (12+)
02:20Новини (12+)
02:50UA:Спорт (12+)
03:00На Карантині (12+)
03:55Перша шпальта (12+)
04:25Епоха честі (12+)
05:20Новини (12+)
05:50UA:Спорт (12+)
06:00Книга джунглів (12+)
06:30Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:00Новини (12+)
09:05Доброго ранку, Країно! (12+)
09:30Енеїда (12+)
10:35Чорний пірат (12+)
12:20Телепродаж (12+)
12:55Дикі тварини (12+)
13:30Павел із Тарсуса (12+)
15:00Країна пісень (12+)
16:00В Україні (12+)
17:00Погляд зсередини (12+)
17:35Епоха честі (12+)
20:25Боротьба за виживання (12+)
21:00Новини (12+)
21:20Супер Чуття (12+)
22:00Пазл (12+)
23:40Бюджетники (12+)
Воскресенье, 31 Мая
00:05Новини (12+)
00:30Святі та грішні (12+)
01:25В Україні (12+)
02:20Погода (12+)
02:30Новини (12+)
02:50В Україні (12+)
03:20Енеїда (12+)
04:10Сильна доля (12+)
05:00Бюджетники (12+)
05:30Новини (12+)
06:00Книга джунглів (12+)
06:30Доброго ранку, Країно! (12+)
07:00Новини (12+)
07:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:00Новини (12+)
08:05Доброго ранку, Країно! (12+)
08:55Новини (12+)
09:00Божественна Літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної Церкви України та всеукраїнська молитва (12+)
11:00Недільна Літургія Української Греко-Католицької Церкви (12+)
12:30Недільна Свята Меса Римсько-Католицької Церкви в Україні (12+)
13:30Павел із Тарсуса (12+)
15:10Країна пісень (12+)
16:05Телепродаж (12+)
16:40В Україні (12+)
17:10Погляд зсередини (12+)
17:40Епоха честі (12+)
20:25Боротьба за виживання (12+)
21:00Новини (12+)
21:20#@)??$0 з Майклом Щуром (12+)
22:00Школа №3 (12+)
Понедельник, 1 Июня
00:05Новини (12+)
00:30Сильна доля (12+)
01:25UA: Фольк (Спогади) (12+)
02:20Погода (12+)
02:30Новини (12+)
02:50Школа №3 (12+)

Вы просматриваете список программ, передач и фильмов телеканала Первый национальный (УТ-1). Тв программа канала Первый национальный (УТ-1) представлена на текущую неделю. Список тв программ (программа передач на неделю) обновляется каждый понедельник.

Предоставлено сервисом Teleguide



Афиша событий

    все события
    

    Предприятия Мариуполя

    VIP  Новые

    Все предприятия →


    Котлы тления Bullerjan - тепло в каждый дом